Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Моральні листи до Луцілія - Луцій Анней Сенека». Всі аудіокниги жанра "Зарубіжна література / Саморозвиток" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
4
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Моральні листи до Луцілія
  • Автор Луцій Анней Сенека
  • Тривалість 27:27:38
  • Дата публікації: 12 червень 2024

Анотація до аудіокниги

Луцій Анней Сенека (4 р. до н. е. — 65 р.) — давньоримський письменник, державний діяч, оратор, філософ, перший представник філософії стоїцизму в Римі. Він був впродовж кількох років наставником майбутнього імператора Нерона, а в перші і кращі роки його правління — найближчим радником імператора.

«Моральні листи до Луцилія» — останній твір Сенеки. Це своєрідний підсумок усіх його філософських роздумів про життя, людину і суспільне благо як таке, можна сказати, що в цих листах він викладає систему стоїчної етики. Філософ на прикладах із життя пояснює своєму учневі Луцилію, що життя кожної людини цінне настільки, наскільки в ньому є моральна основа.

Цю книгу вкрадено на сайті 4read.org
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Моральні листи до Луцілія - Луцій Анней Сенека! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!