Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Примари пітьми - П’єр Буало». Всі аудіокниги жанра "Зарубіжна література / Детектив / Роман" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
33
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Примари пітьми
  • Автор П’єр Буало
  • Тривалість 06:16:55
  • Дата публікації: 9 липень 2024

Анотація до аудіокниги

Гостросюжетний, глибоко психологічний твір майстрів детективного жанру Франції Буало-Насержака.
Втративши зір Ермантьє плутається у лабіринті суперечливих думок. Герой абсолютно безпорадний і змушений покладатися на оточуючих, вони стають його «очима». Зовні все пристойно та правильно – про нього дбають близькі, оберігають його спокій. Тільки от поступово герой починає параноїти: він зауважує, що в його особняку все якось підозріло змінилося – то розетка виявиться не на тому місці, то дерево для чогось викорчували, то відчуває сосновий запах, хоча зблизька немає нічого, що могло б цей запах пояснити. Так і збожеволіти недовго: ти в абсолютній темряві, покладаєшся на свою пам'ять (ну я пам'ятаю ж, що ось тут була ця чортова розетка!), але тебе чи то пам'ять обманює, чи… а, власне, що?
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Примари пітьми - П’єр Буало! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!