Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Лісова пісня (Вистава) - Леся Українка». Всі аудіокниги жанра "Українська література / Аудіо-вистава / П'єса / Віршовані твори" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
8
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

  • Назва Лісова пісня (Вистава)
  • Автор Леся Українка
  • Тривалість 01:37:55
  • Дата публікації: 8 травень 2024

Анотація до аудіокниги

Твір про кохання, зраду, спокуту провини. Молодий хлопець Лукаш зі своїм дядьком Левом вирішують побудувати хатину у лісі. У ньому водиться різна нечисть, проте дядька Лева вони не чіпають, оскільки той заприсягся боронити ліс від вирубування. Лукаш зустрічає лісову Мавку і між ними спалахує кохання. Вони хочуть одружитися, але мати Лукаша цьому не рада. Вона робить все для того, щоб її син одружився на сільській дівці Килині.

У "Лісовій пісні" втілилося народне сприйняття навколишнього світу, давнє міфологічне мислення українців.
Гостро постає проблема відносин людини і природи, які дуже часто не є гармонійними. Людина звикла ставитись до природи, як до засобу, що робить її життя зручнішим. Використовуючи природні дари, людина не помічає своїх шкідливих дій.
Мавка є втіленням не тільки краси і беззахисності природи, але й духовної краси людини, що не може бути знищена в повсякденних дрібних турботах. Вона вічно відроджується.

Це вишукана драма українського народу, яка байдужим не залишить жодне розуміюче серце!
Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Лісова пісня (Вистава) - Леся Українка! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!