Користувачі
0
0 голосів
Ви можете слухати безкоштовно аудіокнигу «Щури у стінах - Говард Філіпс Лавкрафт». Всі аудіокниги жанра "Зарубіжна література / Повісті й оповідання / Жахи" слухайте онлайн в найкращій українській бібліотеці sluhayknigi.com
Слухати книгу
15
переглядів
0
відгуків

Про аудіокнигу

Анотація до аудіокниги

"Щури у стінах" - оповідання жахів американського письменника Говарда Лавкрафта. Написане в серпні-вересні 1923, вперше опубліковане в журналі "Weird Tales" в березні 1924 року. Українською видане в 2016 році.

В оповіданні розповідь ведеться від імені нащадка роду де ла Поерів, який, втративши скаліченого в Першій світовій війні сина, викупляє і відновлює колишній замок свого роду в Ексгемському пріораті в Англії. Саме син дізнався багато про замок і рід де ла Поерів від Едварда Норріса, який був власником сусідніх земель. Оповідач пригадує відому історію свого роду, але місцеві мають забобонний страх перед володіннями де ла Поерів, і мабуть недаремно.

Ютуб канал диктора

Слухайте онлайн
0 голосів
На sluhayknigi.com ви зможете безкоштовно слухати аудіокнигу Щури у стінах - Говард Філіпс Лавкрафт! Слухайте mp3 аудіокнигу без реєстрації у хорошій якості зі свого смартфону чи ПК у будь-який час.

Відгуки

Мінімальна довжина коментаря – 50 символів. Коментарі модеруються
Поки немає коментарів. Ти можеш бути першим!